Regulamin forum miasta Lidzbark (lidzbarkwelski.phorum.pl)

Regulamin naszego Forum.

Regulamin forum miasta Lidzbark (lidzbarkwelski.phorum.pl)

Postprzez administrator » Pt maja 01, 2015 10:22

Regulamin forum miasta Lidzbark (lidzbarkwelski.phorum.pl)

1. Postanowienia ogólne:

1.1 Wypowiedzi na forum są równoznaczne z akceptacją regulaminu.

1.2 Wypowiedzi nie mogą być wykorzystywane na innych stronach www.

1.3 Zabrania się łamania prawa w jakikolwiek sposób.

1.4 Żaden użytkownik nie może działać na szkodę drugiego.

1.5 Zabronione są wszelkie proby zaśmiecania, floodowania, czy tez umyślnego przeciążania serwera.

1.6 Admin lub wyznaczony Moderator zastrzega sobie prawo do umieszczania linków, reklam w każdym miejscu generowanych komponentów.

1.7 Admin lub wyznaczony Moderator zastrzega sobie prawo do kasowania postów, wątków lub działów bez podania przyczyny.

1.8 Nie można wykorzystywać widocznych informacji do zdobywania danych o użytkownikach (szczególnie mowa o bazie danych użytkowników forum).

1.9 Każdy użytkownik forum sam odpowiada za treść swoich wypowiedzi i nadesłanych przez siebie grafik (portrety, emotionki itp.).

1.10 Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administracja forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.

1.11 Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

1.12 Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

1.13 Wypowiedzi zamieszczane są w czasie rzeczywistym i administracja forum nie ma możliwości natychmiastowego reagowania na wszelkie nieprawidłowości.

1.14 W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości bądź złamania prawa prosimy o natychmiastowy kontakt mailowy.

1.15 Admin zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

2. Postanowienia ogólne - część dalsza.

2.1 Administracja Forum nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez Użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi.

2. 2 Treść wypowiedzi wyraża opinię jej autora. Jeśli z jakichś przyczyn stwierdzisz, że czyjaś wypowiedź Ci nie odpowiada, łamie zasady korzystania z forum lub obowiązującego w Polsce prawa, możesz poinformować o tym Administratora, używając przycisku "Zgłoś" zamieszczonego w oknie każdego postu.

2.3 Administratorzy i Moderatorzy forum dbają o porządek i zgodność wypowiedzi z zasadami korzystania z forum i robią w miarę możliwości wszystko, aby po otrzymaniu stosownej, wiarygodnej informacji usuwać niezgodne posty. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odpowiedzi i moderowania tematów w odpowiednim dla nas czasie.

2.4 Forum to miejsce, w którym można dyskutować niemal na każdy temat (z naciskiem przede wszystkim na tematy związane z miastem Lidzbark).

2.5 Na forum funkcjonuje zasada "piszę w języku polskim" tzn. używamy wielkich liter, interpunkcji, zwracamy uwagę na ortografię.

2.6 Dział "Off-topic" przeznaczony jest dla dyskusji na tematy dowolne.

2.7 Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania wypowiedzi użytkowników tj. Publikowania ich w sieci FB w celu promocji naszego forum pośród społeczności mieszkańców Lidzbarka i okolic.

2.8 Zabrania się posiadania jednego niż więcej konta na forum.
administrator
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr kwi 29, 2015 11:26

Postprzez » Pt maja 01, 2015 10:22

 

Powrót do Regulamin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron